22/04/2026
W miniony poniedziałek w siedzibie Centrum Dialogu Obywatelskiego odbyło się Walne Zgromadzenie Delegatów Oddziału Rejonowego PCK w Opolu na którym:
☑ udzielono absolutorium zarządowi za działalność w 2025 roku
☑ przyjęto sprawozdanie merytoryczne i finansowe za rok 2025
☑ delegaci uroczyście podziękowali Panu Januszowi Mogielnickiemu za pracę w komisji rewizyjnej OR PCK w Opolu
☑ dokonano wyboru nowego członka komisji rewizyjnej, którym została Pani Elżbieta Rodko
Spotkanie było także okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy prezesami klubów PCK i problemów z jakimi mierzą się w codziennej pracy nasi wolontariusze.
Dziękujemy Centrum Aktywizacji Społecznej w Opolu za udostępnienie sali na posiedzenie.