07/06/2026
⚠️ EDIT:
Jesteśmy po rozmowach z wybranymi osobami z ankiet.
Wczoraj jeden z domów został już zwizytowany, dzisiaj nasze Wolontariuszki umówione są na wizytę z drugim z wybranych domów.
Na pewno jeden z tych domów zostanie wybrany.
Jak tylko Stefanek wyjedzie do swojego domu, napiszemy o tym.
Ankiet dla chłopaka wplynęło ponad 70, z nich musieliśmy wybrać ten jeden, jedyny dom na zawsze.
✨Nasz nowy podopieczny, w czwartek ma umówione badania echo serca, USG brzuszka, będzie miał pobraną krew i taki ogólny przegląd.
Jeżeli wszystko będzie dobrze to zaszczepimy chłopaka na wściekliznę, jest już odrobaczony, zabezpieczony kroplami na pchły i kleszcze.
⚡Szukamy dla niego domu, takiego na zawsze, do którego mógłby wyjechać po badaniach.
Ogólnie wygląda na zdrowego chłopaka, jest żywy, ma apetyt, zdarza mu się jeszcze załatwić potrzeby w domu, ale cały czas pracujemy nad tym.
Jest w trakcie wymiany ząbków, dla tego też interesuje się wszystkim tym co można pogryźć.
Jest bardzo kontaktowy, pilnuje się człowieka, jest go spragniony.
✨Zainteresowanych dać dom maluszkowi, prosimy o wypełnienie ankiety ⬇️⬇️⬇️
https://victoriana4lapy.pl/ankieta/
Jeżeli macie i nas złożoną ankietę to napiszcie w jakim okresie składaliście lub na którego pieska.
⚡Nie odpowiadamy na priv, nie odpowiadamy na komentarze typu jestem zainteresowana/y.
Kontakt w sprawie adopcji tylko przez ANKIETĘ‼️
Piesek przebywa w okolicach Krakowa i stamtąd trzeba go będzie osobiście odebrać.