11/06/2026
Witamy z Krzywego Koła 🫡😘.U nas wspominki z pobytu na Węgrzech.Osoby,które uczestniczyły w wyjeździe, pokazywały zdjęcia i opowiadały o fundacji,która nas gościła w Miscolcu.Opowiadali,czego się nauczyli,co zwiedzili,co dał im wyjazd.Wszyscy mieliśmy okazję spróbować węgierskich słodyczy😋.Na koniec Asia i Marek,ułożyli z puzzli 3d budynek parlamentu w Budapeszcie 🙂.
Wyjazd odbył się w ramach programu Erasmus plus, finansowanego z UE.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za możliwość wyjazdu.
Pozdrawiamy serdecznie 😘!!!