25/05/2026
No dobrze… w środę siadamy do kolejnych nagrań 👀
Można śmiało zgadywać, kto tym razem siądzie z nami do „Rozmów Na Szczycie”? 🎙️
To już drugi odcinek i możemy zdradzić jedno... tym razem w naszym „studiu nagrań” pojawią się aż dwie osoby 🙌
Obie dobrze znane z działań społecznych i pracy na rzecz młodzieży na terenie żywiecczyzny.
Będzie o tym gdzie spotyka się szkoła, młodzi ludzie i NGO, co kochamy i co działa w pracy z młodzieżą i czego przez lata nauczyła ich praktyka.
Zapowiada się bardzo konkretna i przyjemna rozmowa 💛
No dobra… to teraz Wasz ruch 😉 Możecie obstawiać, kto Waszym zdaniem tym razem zagości przy mikrofonie Oli? 😎
Sfinansowano ze środków Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach do spraw Społeczeństwa Obywatelskiego Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej