14/03/2026
Czuwaj!
Wczoraj doszło do bardzo trudnej i smutnej sytuacji. W pożarze ucierpiał dom naszego instruktora, Michała "Kowcia"
Dh. Michał jest wieloletnim, doświadczonym instruktorem oraz drużynowym 21 Drużyny Wędrowniczej w naszym szczepie. Od lat z ogromnym zaangażowaniem wychowuje kolejne pokolenia harcerzy i wędrowników. To wspaniała osoba, pełna ciepła, empatii i życzliwości. Zawsze służy wsparciem, dobrą radą i pomocą każdemu, kto tego potrzebuje.
Dziś to właśnie on i jego rodzina znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji.
W imieniu całego Szczepu zwracamy się z prośbą o wsparcie zbiórki, która pomoże im uporać się ze skutkami pożaru i wrócić do codziennego życia. Każda, nawet najmniejsza pomoc ma ogromne znaczenie.
Link do zbiórki:
https://zrzutka.pl/dyrkak?fbclid=IwY2xjawQh_VhleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAwzNTA2ODU1MzE3MjgAAR5P7KfzS-7lMeMxXOTtAxKt5LNSMfVoA6al9waA9Aw6zHvD41f18ugRqL_pjg_aem_TomBgTfJqX8qdw2G1F0wYA
Będziemy bardzo wdzięczni również za udostępnienie tego posta, aby informacja mogła dotrzeć do jak największej liczby osób.
Dziękujemy za każde okazane wsparcie!
Kochani,nigdy nie przypuszczaliśmy, że będziemy musieli pisać taką prośbę.Dzisiaj, 13 marca, jak co dzień wyszliśmy z domu do pracy i do szkoły. Z codziennej rutyny wyrwał żonę telefon z informacją od sąsiadów: "Wasz dom się pali". I już nic nie było takie samo ... i długo pewnie...