13/04/2026
W dniach 11 i 12 kwietnia 2026 roku Strzelcy z Jednostki Strzeleckiej 2402 uczestniczyli w Mszanie Dolnej oraz Limanowej w uroczystościach upamiętniających rocznicę Zbrodni Katyńskiej.
Obchody rozpoczęły się od Apeli Pamięci, następnie wciągnięto Polską Flagę i odegrano Hymn Państwowy. W dalszej części odbyły się uroczyste Msze Święte, po których złożono biało-czerwone kwiaty.
Udział w wydarzeniach był wyrazem pamięci oraz szacunku wobec polskiej inteligencji i oficerów Wojska Polskiego, którzy zostali zamordowani przez okupanta.