27/05/2026
Zanurzyliśmy się wczoraj w energii matki- tak dosłownie przypominając sobie o naszej mamie, przypominając sobie o tym, że jesteśmy mamami, przypominając sobie, że bez względu na wszystko każdy z nas nosi w sobie wewnętrzną matkę! Taką część w nas, która troszczy się, opiekuje się, daje poczucie bezpieczeństwa i akceptacji na to co jest w nas, na to jacy jesteśmy.
Dbaj o tą część w sobie bez względu na to czy jesteś mamą, w co wierzysz, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną- niech Twoja wewnętrzna matka zadba o Ciebie.
♥️♥️♥️♥️
Na wczorajszym koncercie z okazji Dnia Matki w Złoty Dom w Gaju , pojawili się także męższczyźni, co mnie wewnętrznie wzrusza.
Jeżeli pragniesz zatroszczyć się o siebie zapraszam w sobotę na Regeneracyjne dźwięki Gaj oraz https://facebook.com/events/s/moc-kobiet/1244996834110015/