21/06/2026
Niedziela (14.06.2026)
Trzeci dzień Zlotu jest już praktycznie przygotowaniem do opuszczenia bazy🎒🧳. Pomimo wszelkich przeciwności losu, misja udała się💪, wszyscy wykonali swoje zadania najlepiej jak umieli🤝. Starajmy się jedynie aby jednak nie doszło do takiej katastrofy bo Ziemia jest jedynym domem jaki mamy🌍🌎🌏 a jak powiedział Robert Baden-Powell: „Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym, niż go zastaliście” i to warto przypominać bez ustanku.
W czasie apelu kończącego nasze coroczne hufcowe spotkanie nastąpiło ogłoszenie wyników z konkursu majsterkowego, zwyciężyli Dragoni🐉 i żeńska część Elementis🔥💧🍃, jeszcze raz serdecznie gratulujemy!🏆👌 Chcemy jeszcze raz wyrazić wdzięczność 💙❤ za pomoc w realizacji misji na Księżyc Komendzie Hufca: druhnie Arianie, druhnie Edycie, druhnie Monice⚜; oboźnemu Zlotu druhowi Kacprowi🧙♂️; nieocenionemu zespołowi kwatermistrzowskiemu: druhowi Robertowi G. (który jednocześnie jest autorem doskonałej większości zdjęć)📷, druhowi Dawidowi W.(co byśmy zrobili bez Wójcikobusa)🚌, druhowi Mateuszowi Ż.(ciochociemny co poradzi sobie z kluczem)🗝, druhowi Sebastianowi T.(pierwsze koty za płoty)😸, druhowi Krystianowi P., druhowi Kubie P., druhowi Mateuszowi M., druhowi Michałowi F.⛺🎪, druhnie Katarzynie która ogarniała Biuro Zlotu🤓. Podziękowania dla całej kadry XXI, która była zaangażowana twórczo w organizację programu: druhna Eleonora🦸♀️, druhna Zuza M.🦹♀️, druhna Dominika🤯, druh Krzysztof🦹, druh Majewa🦹♂️, gospodarzom bazy: druhowi Jerzemu i druhnie Lucynce oraz druhowi Siwemu, dziękujemy całej Kadrze naszego Hufca, za wsparcie na wędrówkach, grze po punktach i każdą pomocną dłoń która została do nas wyciągnięta aby ten Zlot doszedł do skutku💙❤. I ostatni ale nie mniej ważny druh Maciej, komendant Zlotu, który podpierał ręką i nogą każdy aspekt tego przedsięwzięcia🫰🤌🤞☝️💪🦵. Mamy nadzieję, że misja Wam się podobała.
Hufiec ZHP Dąbrowa Górnicza - Oficjalnie