18/06/2026
W środę (17 czerwca 2026) mieliśmy okazję uczestniczyć w Forum Wsparcia i Bezpieczeństwa Osób z Niepełnosprawnościami w Powiecie Białostockim, zorganizowane przez Podlaski Sejmik Osób z Niepełnosprawnościami, PFRON Oddział Podlaski, Starostwo Powiatowe w Białymstoku i Fundacja Aktywizacja Oddział w Białymstoku.
Dziękujemy organizatorom za stworzenie przestrzeni do rozmów, możliwość wymiany doświadczeń oraz przedstawienia postulatów i potrzeb w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa osobom z niepełnosprawnościami w sytuacjach kryzysowych. Wierzymy, że współdziałając możemy więcej.