04/05/2026
🏆 MISTRZOWIE POLSKI I MEDALISTKI! 🏆
Z ogromną dumą informujemy o świetnym występie naszego klubu podczas Drużynowych Mistrzostw Polski! 💪
🥇 Nasza męska drużyna obroniła tytuł Mistrza Polski w składzie:Krzysztof Więch, Bruno Szpak, Benedykt i Aleksander Denkiewicz– wielkie brawa Panowie!
🥉 Drużyna damska wywalczyła brązowy medal w składzie:Rita Garbowska, Amelia Kukla, Ewa Wasilewska, Julia Szęlągowska – gratulacje za wspaniałą walkę!
👏 Nasza młoda ekipa również pokazała ogromny potencjał, zajmując bardzo dobre 7. miejsce:Bartłomiej Kamiński, Bartosz Bogucki, Jan Pikur, Antoni Dąbrowski – przyszłość należy do Was!
Łącznie nasz klub zdobył aż 6 medali – 2 złote i 4 brązowe! 🥇🥇🥉🥉🥉🥉
📊 📊 To już 74 medale Mistrzostw Polski zdobyte w ciągu 8 lat w różnych kategoriach wiekowych! 🤯👏
Dziękujemy wszystkim zawodnikom oraz rodzicom za wsparcie i ogromną pomoc w organizacji wydarzenia na tak wysokim poziomie. To był prawdziwie mistrzowski turniej! 🙌
📸Linda Prusińska, Sportowe WWL
MOSiR Ząbki
Miasto Ząbki
NaszeStroje
Gorąco Polecam. Smaki z piekarni
Ząbki24 tv
Wieści Podwarszawskie
Akademia Mistrzów im.Zbigniewa Czajkowskiego Dariusz Zieliński
Marcin Niebonie
Polski Związek Szermierczy
Ministerstwo Sportu i Turystyki