22/12/2025
Witajcie kochani,
Młodzieżowa Rada Dzielnicy Wola przychodzi do Was z kolejnym postem.
Z myślą o tym aby ograniczyć ilość marnowanego jedzenia powstały punkty, w których możecie podarować swoje niezjedzone posiłki. W tak prosty sposób możemy realnie pomóc osobom, które nie są w stanie sobie na nie pozwolić i zrobić dobry uczynek dla społeczeństwa.
Mamy nadzieję, że tym postem pokażemy wam jak ogromna jest skala wyrzucanych przez nas produktów, które mogą dostać drugie życie.
Mlodzieżowa Rada Dzielnicy Wola życzy wesołych, spokojnych świąt i szczęśliwego nowego roku