22/05/2026
Ten weekend nasza psychoterapeutka i założycielka fundacji jest na warsztacie superwizyjnym i zaliczeniowym w Szkole Gestalt.
Trzy dni zaliczeń, superwizji i praktyki — ale przede wszystkim trzy dni uczenia się siebie.
W 8 Senses wierzymy, że bycie terapeutą to kontakt oparty o solidną wiedzę i praktykę. Aby być w kontakcie z drugim człowiekiem, z jego procesem, z tym co się dzieje między nimi w tej właśnie chwili ważne jest bycie w kontakcie ze soba. Kontakt to ciągłe powroty do siebie.
To co dla nas jest ważne to proces edukacji. Ćwiczenia. Pytania. Słuchanie trenerów, kolegów terapeutów, klientów, w przypadku „małych klientów” słuchanie ich opiekunów. Analizowanie swoich umiejętności z superwizorem, którzy widzą to, czego sami jeszcze nie widzimy.
Dlatego nasi terapeuci się rozwijają. Bo dobra terapia zaczyna się od terapeuty, który wciąż się pyta. 💜
Jesteśmy tu — DM lub SMS 782 715 210
zdrowepsychiczne