05/05/2026
24 kwietnia 2026 roku odbyło się zakończenie roku szkolnego dla maturzystów. Na uroczystość zostały zaproszone Pani Maria Talaga ( absolwentka z 1959 roku) oraz Przewodnicząca Stowarzyszenia Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego- Barbara Boguń.
Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody dla ,,Wzorowych wolontariuszy w latach 2022-2026". Otrzymali je:
1. Wądolny Kacper klasa 4 d
2. Tatar Maja klasa 4d
3. Budak Julia klasa 4d
4. Jakubik Emilia klasa 4d
5. Frączek Aleksandra klasa 4d
6. Zielińska Paulina klasa 4c
Nagrodzonym gratulujemy i życzymy powodzenia na Maturze.