04/05/2026
Zapraszamy w środę o 16 na spotkanie grupy wsparcia. Natomiast 19 maja spotkamy się na rynku rzeszowskim o 18:30 ratusz zostanie podświetlony na fioletowo w związku z World IBD DAY.
Ps. później planujemy spotkanie integracyjne dla wolontariuszy o 19 w Browarze Manufaktura. Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy w wolontariacie.