31/12/2025
Julek - ten, który ma swoje miejsce w naszych serduszkach ! Nie znamy bardziej walecznego chłopca! Życzymy ci drogi Juleczku, aby Nowy Rok był dla ciebie obfity w siłę i zdrowie ! Od Nas gwarantujemy ci wsparcie i pomoc dopóki nasza akcja trwa ! Szczęśliwego Nowego Roku dla Ciebie i Twoich bliskich ! ❤️❤️❤️
🍾🎉 Rok 2025 – czas podsumowań 🎉🍾
Każdy Nowy Rok przynosi nowe nadzieje, plany i wyzwania. Rok 2025 nauczył nas, że nawet trudne początki mogą prowadzić do pięknych zakończeń ❤️
Początek roku był dla Julka bardzo ciężki. Choroba wirusowa zabrała nam spokój i zakończyła się pobytem w szpitalu. W maju Julek przeszedł operację migdałków, która – choć stresująca – okazała się ogromnym krokiem w stronę lepszego zdrowia. Od tamtej pory skończyły się nawracające zapalenia i w końcu mogliśmy odetchnąć z ulgą. Stracił co prawda podczas zabiegu 5 zębów, ale lukę w uzębieniu zastępują już stałe zęby. Julek zaczął też leczenie ortodontyczne z powodu pogłębiającego się podniebienia gotyckiego, wywołanego niskim napięciem mięśniowym w obrębie jamy ustnej. Trafiliśmy na wspaniałą Panią ortodontę, która nie bała się podjąć wyzwania leczenia Juliana i efekty stają się coraz bardziej zauważalne. Jesteśmy jej ogromnie wdzięczni❤️❤️.
Niestety, z powodów zdrowotnych( dreny w uszach) Julek wciąż nie może chodzić na basen, za którym bardzo tęskni…
Pomimo przeciwności, los potrafi nam także wynagrodzić trudności.
Ten rok przyniósł Julkowi kolejny raz udział w wyjątkowym wydarzeniu —w cudownym obozie SMA, pełnym wsparcia, zrozumienia i uśmiechu. To był czas, który na długo zostanie w naszych sercach 💙
2025 rok to również wielkie zmiany i wielkie kroki naprzód. Julek zakończył swoje ukochane przedszkole i rozpoczął naukę w pierwszej klasie 📚🎒
Czuje się tam świetnie, ma wspaniałą Panią opiekunkę, z radością chodzi do szkoły i codziennie pokazuje nam, jak wiele w nim siły, odwagi i determinacji. Julek zawsze miał ogromne szczęście do dobrych ludzi wokół i wciąż nieodmiennie otaczają go osoby o wielkich sercach❤️.
Kolejny raz udowodniliście nam, że Julek nie jest sam. Wasze wsparcie, pamięć, dobre słowa i pomoc finansowa sprawiają, że możemy zapewnić mu leczenie, rehabilitację, sprzęt i wszystko to, co jest mu potrzebne, by mógł rozwijać się najlepiej jak potrafi ❤️
W tym roku Julka wsparła coroczna akcja Od Od Serducha Dla Serducha i Zespół Szkół w Woli Malej. Po stokroć dziękujemy!❤️❤️❤️
Wymieniliśmy też dzięki Waszej pomocy wiele sprzętów: nowy pionizator, wózek, specjalistyczne siedzisko do wózka i codzienne zaopatrzenie ortopedyczne jak gorset czy ortezy.
Z całego serca dziękujemy za każdy gest, każdą wpłatę i każde udostępnienie. To dzięki Wam ten z początku trudny rok zakończyliśmy z nadzieją, spokojem i wiarą w jutro.
W Nowym Roku życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, spokoju i ludzi, na których zawsze będziecie mogli liczyć. Niech nie zabraknie Wam uśmiechu, miłości i radości z małych rzeczy.
Dziękujemy, że jesteście z Julkiem
💙
Prosimy — bądźcie z nami także w kolejnym roku.
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️