18/11/2025
Czuwaj!
Ostatni długi weekend oznaczał dla nas wyjazd na biwak! 🏕️ Tym razem udaliśmy się do Ujkowic, niedaleko Przemyśla😊
Nie próżnowaliśmy zbyt długo i od razu wzięliśmy udział w grze z zabawnymi zadaniami związanymi z lokalną społecznością 👥, a nieco później budowaliśmy swoje zaufanie i uczyliśmy się pracy z sobą podczas gier integracyjnych 💙. Spędziliśmy również wartościowy czas, uczestnicząc w fabularnej grze terenowej śladami oddziału Polaków walczących podczas I wojny światowej 🪖, podczas której odwiedziliśmy wieżę widokową oraz dwa forty: fort Brunner i fort X „Orzechowce” 🏰
Wieczory umilały nam gawędy, a także wspólne śpiewanie 🎶, i choć nie zagrzaliśmy tam miejsca na długo, myślimy, że spędzony czas był niezwykle cenny i kształtujący👣⚜️