17/03/2026
❤️Stowarzyszenie Strefa Kultury z nagrodą Marszałka Województwa Wielkopolskiego! W Auli Nova w Poznaniu wręczone zostały stypendia i nagrody w dziedzinie kultury. Marszałek Marek Woźniak wyróżnił w ten sposób twórców i animatorów kultury z całej Wielkopolski.
❤️ Serdecznie dziękujemy za to prestiżowe wyróżnienie wszystkim, którzy byli i są zaangażowani w nasze przedsięwzięcia. Bo nasze Stowarzyszenie to nie tylko prezes i inni, którzy w poniedziałek odbierali wyróżnienie. Strefa Kultury to również pozostali członkowie Stowarzyszenia uczestniczący w działalności. To także wolontariusze pilnujący porządku na backstage’u i robiący setki kanapek na Piaskach, technicy pracujący nad riderami wykonawców podczas naszych konkursów i festiwali, czy graficy projektujący dla nas plakaty i banery. To panie prowadzące zajęcia rytmiki z maluchami, a także nauczyciele gry na różnych instrumentach w naszym Ognisku Muzycznym.
❤️Dziękujmy wszystkim bardzo wielu Artystom, którzy nam zaufali i dzięki temu mogliśmy prezentować ich dokonania.
❤️ Dziękujemy naszym mecenasom i partnerom, zarówno tym instytucjonalnym, jak i prywatnym, dzięki którym możemy wcielać nasze pomysły w życie. Nasze podziękowania kierujemy zwłaszcza do: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ostrów Wielkopolski. Miasto z sercem, Powiat Ostrowski, Narodowy Instytut Muzyki i Tańca, Narodowe Centrum Kultury
❤️ Dziękujemy również wszystkim odbiorcom naszych działań: publiczności na koncertach Reggaenapiaskach, Z Muzyką w Lewkowie , uczestnikom plebiscytu Ostrowianin Roku, dzieciom i rodzicom na zajęciach z rytmiki, lekcjach gry na instrumentach, czytelnikom książek i albumów.
❤️❤️❤️ To dla Was od ponad 20. lat działamy i chcemy to robić dalej.
Stowarzyszenie Strefa Kultury