08/01/2026
Zgodnie z zapowiedzią przychodzimy z relacją ostatniej zbiórki ZZtu!
Spotkaliśmy się 28 grudnia w garażu koła naukowego AGH Racing🏎️, do którego należy nasz były drużynowy Marek (i jest w nim dość wysoko usytuowany😉). W samym wielkim garażu Marek najpierw oprowadził nas po jego zakątkach, pokazał bolidy z poprzednich lat oraz wiele maszyn, na których pracują dziesiątki studentów należących do koła.
Natomiast Marek zajmuje się aerodynamiką bolidów, a więc zna się na materiałach, z których są wytwarzane. I właśnie na tym polu mieliśmy przyjemność zrobić coś samemu.😎
Wspólnymi siłami za pomocą żywicy, folii perforowanej i wielu innych materiałów wytworzyliśmy płytkę z kompozytu, której już na zimowisku użyjemy jako zdobnictwa.⚜️
A co z niej wytniemy? Tego nawet my jeszcze nie wiemy, ale na pewno będzie to coś na miarę tej niecodziennej zbiórki. Podsumowując, warto być zastępowym🔥🔥🔥
Dziękujemy Marek Prusak za możliwość i miłe spotkanie!