15/04/2026
Kto mieszka w Polsce, ten się w cyrku nie śmieje... 🤯
Jak dobrze wiecie na naszym profilu nie wypisujemy o tym co aktualnie dzieje się w Polsce, staramy się przedstawiać naszą pasję i zamiłowanie do motocyklowego świata ...no ale obok tego tematu i absurdu zamkniecia Tor Poznań, miejsca wręcz kultowego, przejść obojętnie nie możemy ‼️
Wiemy że duża część z Was nie jest związana z światem motoryzacyjnym, więc odsyłamy do Radio Poznań i wywiadu z Prezesem Automobilklub Wielkopolski oraz zarządcą Toru
https://www.facebook.com/share/v/1AwZt4NVYP/
Nie można zapomnieć w całej sprawie że Tor to nie tylko miejsce do "ścigania się" ...ale miejsce wielu wydarzeń sportowych i szkoleń dla wielu służb....jak i normalnych kierowców.
Decyzja Głównego Inspektora Ochrony Środowiska, że tor jest "za głośny" dla mieszkańców, którzy wybudowali się koło Toru i działającego lotniska Ławica jest absurdalny... gdzie tor działa od 1977.
Sprawę więc trzeba nagłaśniać i walczyć z absurdami właśnie takimi jak ta decyzja...
Dołącz do grupy i broń z nami polskiego motorsportu‼️
LINK : https://www.facebook.com/share/g/1BHvDon5yj/?mibextid=wwXIfr
🟡⚫️