16/04/2026
📅. 15.04.2026r.
🚒 Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Sikory na zaproszenie Posła Piotra P***ka wraz z Radną Sejmiku Dorotą Więckowską, wybrała się do Warszawy, gdzie miała okazję zwiedzić Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.
Przy okazji odwiedzili również Cmentarz Powązkowski, Łazienki Królewskie oraz Stare Miasto w Warszawie.
Serdecznie dziękujemy Panu Piotr P***k i Pani Dorota Anna Więckowska za zorganizowanie wyjazdu i umożliwienie udziału w tej wyjątkowej i pełnej wrażeń wycieczce.
Dziękujemy również naszej Druhnie Katarzyna Wawrzyniak za opiekę nad naszą młodzieżą.