05/22/2026
Niektórzy rozpoczęli już wakacje… ale nie wszyscy😉! ✈️📚
Dziś skoro świt reprezentacja naszego grona pedagogicznego wyruszyła do San Francisco, gdzie przez najbliższe 4 dni będzie uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach dla nauczycieli. Przed nauczycielkami czas wymiany doswiadczeń i nauki pod okiem najlepszych specjalistów.
Ogromnie się cieszymy, że w tym roku aż trzy osoby z naszej kadry mogą wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu! ❤️
To wszystko jest możliwe dzięki współpracy z Instytut Rozwoju Języka Polskiego im. św. Maksymiliana Marii Kolbego (bon dla nauczycieli) oraz Centrala Polskich Szkół Dokształcających.
Już nie możemy się doczekać nowych inspiracji i pomysłów, które przywiozą do Polskiej Szkoły w Dallas! 🇵🇱
A tymczasem przypominamy, że trwają zapisy na kolejny rok szkolny — serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszej szkolnej społeczności!