12/02/2020
❄️ДЕ МІЙ СНІГ?❄️
⠀
На календарі вже лютий – 3-й місяць зими, а за вікном немає снігу, і від того твій настрій на нулі?
⠀
Так, снігу немає, ПРОТЕ є Coffee House! Приходь вже цієї середи (12.02) о 18:00! Будемо разом розбиратись, куди подівся сніг, і піднімати настрій: грати в настолки, танцювати Just dance, спілкуватись за теплою чашечкою чаю з печивом 😊
⠀
Приходь і не забудь захопити свого друга! З нетерпінням чекаємо 💛😊
⠀
❓Де: вул. Вадима Гетьмана, 1В (3-й поверх, конференц-зал).
❓Коли: 12.02 (середа), 18:00.
⠀
P.S. Бери з собою чашку для кави❗️
Ти зможеш зекономити гроші (кава у кружку коштує дешевше) та зберегти планету 🌍
⠀
#вищенаутількинебо
#ялюблюнау #нау #НПУДрагоманова