19/03/2024
Сьогодні в нас день подяк)
Завдяки донатам наших глибоко шановних підписників вдалося закрити термінову потребу одного з наших дружніх підрозділів – 41 ОмБр. Той самий випадок, коли краплі склалися в невеличке море. Файне таке море з чотирма пропелерами та тепловізійною камерою, ціною у майже 5000 євро.
Після відповідного апгрейда ПЗ, цей Mavic 3T стане очами підрозділу вночі, та збереже, сподіваюсь, не одне життя наших воїнів. А також допоможе нищіти приматів з півночі, у рамках виконання бойових задач. Хочу нагадати що дрони, як і будь що на війні – це розхідник. Ніколи не буває достатньо, завжди треба ще. Тож якщо маєте хоч якусь можливість допомагати ЗСУ – робіть це. Завжди та всюди.
До придбання конкретно цієї пташки долучилось багато людей переважно з України та Німеччини.
Ми щиро вдячні кожному з них:
Seddiki Mohamed, Краковська Світлана, Міхно Тетяна, Богомазова Ольга, Пак Дарія, Винник Тетяна, Малік Олена, Лисенко Ігор, Перепелиця Олександр, Єлізавета До, Ребрій Анна, Бєлих Галина, Деревятникова Злата, Міхайленко Катерина, Іванова Тетяна, Юрченко Інна, Саповська Олена, Субота Варвара, Єнченко Ірина, Афанасьєв Андрій, Ковальчук Оксана, Кроль Віталія.
А також донаторам, які вирішили залишитися невідомими.
Окрема величезна подяка та земний уклін пану Олегу Небесову. Його постійна, системна підтримка від перших днів існування фонду насправді безцінна для нас. Дякуємо!!!