12/05/2026
Keď som kritizuvav mesto, že semek napúšťalo Ukrajincov bes poctivej kontroly, že šag načo ich buďeme kontroluvat, a išli ma tu ňékerí zežrať! Tak, tu máte výsledek vy ko...i! Ale začapkajme si...je na nás, koho si vybereme za náčelňíka. Nepíšem to skrs politiku, ale bezpečnosť Nitrančanov je nat šeckým... Aj politiku.
Zvykne sa vravieť, že za dobrotu na žobrotu. A takto nejako to dopadá aj v prípade niektorých občanov Ukrajiny, ktorých sme u nás po začiatku ruskej špeciálnej vojenskej operácie dočasne prichýlili. Niektorí z nich si to však vôbec nevážia a dopúšťajú sa rozličných trestných činov.
https://nitraden.iden.sk/dvaja-ukrajinci-robili-v-jednom-z-nitrianskych-podnikov-dusno-po-tom-ako-ich-vykazali-ochranka-zistila-ze-su-ozbrojeni/