07/02/2026
Milí a milé, kamaráti a kamarátky,
aj tento rok (a snáď nie naposledy) máme šancu rozhodnúť o svojich 2% na dobrú vec a naša Malenka sa znovu uchádza o vašu priazeň.
Našim poslaním je zlepšovať podmienky kriticky chorých a predčasne narodených novorodencov hospitalizovaných na našom oddelení, ich rodičov a personálu. Občas sa nám popri tom “podarí” urobiť aj nejaký mediálny rozruch a upozorniť nato, že tam, kde štát zlyháva, pomáhajú dobrí ľudia.
Ďakujeme, link na tlačivo je ⬇️.
https://drive.google.com/file/d/1rTDwmj6MKHXj6FfDmpw9cYW15t3ptP-r/view?usp=drivesdk