18/06/2026
Uczniowie OREW oraz uczestnicy Rehabilitacji 25+ wybrali się do restauracji Pasieka 🍕😊
Podczas spotkania mieliśmy również wyjątkową okazję spotkać pana wójta Stanisława Kasprzaka, który sprawił naszym uczestnikom ogromną radość, fundując wszystkim poczęstunek❤️
Serdecznie dziękujemy za ten piękny gest, życzliwość i wsparcie. Takie chwile pokazują, jak wiele znaczą dobre serca i wspólne działania🍕✨