11/01/2026
Milí susedia,
Rád by som vám poprial všetko dobré do nového roka 2026.
Zároveň by som vás chcel informovať, že pán Pék bude v priebehu pondelka 12.1. a pondelka 19.1. zbierať v Hrušove staré vianočné stromčeky, ktoré si vyložíte pred váš vchod. Verím, že našu ponuku využijete.
Rád by som poprosil susedov, ktorí majú pred svojím vchodom chodník, aby vyložili stromček na druhú stranu ulice, aby boli chodníky priechodné.
Naši chlapi tvrdo pracujú dokonca aj v týchto mrazoch. Odhŕňali a zametali chodníky, idú strihať zeleň. Som veľmi rád, že v Hrušove pracujú veľmi svedomito a môžeme sa na nich vždy spoľahnúť. Viete, za tie roky vám práca môže zovšednieť, môže vás prestať baviť a vo svojom výkone poľavíte. Som vďačný, že napriek rutinnej a fyzicky náročnej práci som toto u pána Péka a jeho pomocníka nikdy nezažil.
Každý rok vás žiadam o vianočný bonus pre našich chlapov pred Vianocami. Tento rok dostala prednosť zbierka pre Juraja, ktorá sa veľmi vydarila. Verím však, že prispejete aj na vianočný bonus. Chlapi si ho jednoznačne zaslúžia. Aj vy isto oceňujete, keď vám dajú za vašu prácu odmenu a pochvália vás. Oceňme ich starostlivosť aj my! Chceme aby pre nás pracoval aj v budúcnosti a takéto gestá ocenenia dobrej práce znamenajú pre každého veľa.
Príspevok posielajte na náš účet: SK54 8330 0000 0022 0118 3164
Do poznámky prosím uveďte "Vianočná odmena". Príspevok prosím pošlite pokiaľ možno tento týždeň.
Váš sused
Juraj Hrbatý