19/04/2026
Buna ziua dragi prieteni,
Ultimele 2 luni pentru noi au fost cu multe provocari, dar si cu o pauza bine meritată. Desi Antonia a avut nevoie de mai multe ingrijiri, atentie, controale medicale, acum pot spune ca am trecut cu bine peste toate si ca de saptamana viitoare incepe incet recuperarea, cu masaj si terapie senzoriala si tactila.
Ce a fost mai greu a trecut, sper sa aibe o recuperare cat mai ușoară si sa revenim la programul normal cat mai repede.
Va multumim pentru toata sustinerea 😘🤗
Ps: Pana in data de 25 Mai se mai poate completa formularul 230, prin care se poate redirectiona 3,5% din impozitul ce il trage statul din salar.
⚠️Cine poate completa acesta formular?
❗️ Toti cei care au lucrat macar 1 luna cu carte de munca in anul 2025
Cum se poate completa?
❗️ Acceseaza urmatorul link si completeaza-l
https://formular230.ro/asociatia-aproape-de-antonia
⚠️Se plateste ceva?
❗️ Nu dai nici-un ban din buzunar, acesti banuti sunt deja trasi din impozitul pe venit, doar ii poti redirecționa catre o cauza umanitara.
⚠️Este greu de completat?
❗️ Ai nevoie doar de datele personale si dureaza maxim 1 minut completarea formularului.
Daca si tu vrei sa faci o fapta buna si sa o ajuti pe Antonia cu o ora de terapie gratis, te rog nu ezita sa completezi formularul.
Va multumim 🙏 Fiti sanatosi! 🤗😘