21/09/2025
Mulțumim tuturor celor 62 de voluntari care au participat la actiunea de ecologizare coordonată de doamna directoare Mariana Banu și sprijinită de Asociația O Românie Verde, prin președintele Cătălin Florin Midvighi, Primăria Ciolpani și Let’s Do It, Romania sâmbătă, 20 septembrie 2025, de la școlile generale din comuna Ciolpani, unde au fost strânși puțin peste 100 de saci cu deșeuri. Dorim de asemenea să mulțumim profesorilor și părinților de la școlile generale care au ajutat la coordonarea acțiunii.
Dorim să mulțumim sponsorilor: Cătălin Florin Midvighi prin Valuable Expert Consulting și prietenului Alexandru, care au făcut ca această acțiune să fie o adevarată reușită.
Multumim Marius Sucală și Emil Bocșe prin Snagov Club pentru sandwich-urile oferite și preparate voluntarilor, acestea au fost apreciate, iar Snagov Club va fi intotdeauna un partener de 5 stele pentru mediul inconjurator. Multumim Mega Image pentru apele oferite.
Mulțumim celor care ne-au sprijinit logistic pentru organizare: Ștefan Buciuc, Ana Maria Hâncu, Valentin Krancevik și Ionut Iordăchescu – Let’s Do It, Romania.