04/02/2025
Ha valakit csak az optimizmusáról ismersz, az nem azt jelenti, hogy nincsenek megpróbáltatások az életében, hogy nem érik kudarcok vagy csalódások. Nem azt jelenti, hogy szerencsés, hogy neki minden könnyen jön és szebb, kényelmesebb a cipője, mint másoké. Van, aki nem kiáltja világgá a fájdalmát. Van, aki ott sír, ahol senki se látja, s mikor elfogytak a könnyei, megtörli az arcát, nagy levegőt vesz, és kilépve az ajtón magára ölti bizakodó mosolyát. Nem azért, hogy bárkit megtévesszen, hogy szerepeket játsszon, hanem azért, mert rendületlenül hisz abban, hogy ha rámosolyog a világra, az újra és újra visszamosolyog majd rá. És talán azért is, mert szeret olyan ember lenni, akit nem törnek meg és fordítanak ki a csalódások. Szeret olyan ember lenni, aki soha nem adja fel, aki örökké hisz a jóban, a szépben, a varázsban! Aki örökké hisz a csodákban…
És ez igy is van.Jól vagyunk,17 éven ketesztül rendületlenül foglalkoztam az általam megálmodott egyesületünk dolgaival.De egy pár évvel ezelott olyan problémáim adodtak hogy nem tudtam eleget tenni egyesületi feladataimnak.Ezért ugy döntottem ebben az évben 2025 ben egy kicsit elvonulok a feladatoktol.Ezért megkértem Réka Páll sorstarsamat a teendők átvételével Kovacs Izabella segitsegévela lovaglásnál pedig Deák Malvinka segitségével.Köszönöm nektek!A többiek pedig ahogy lehetőségük engedi segítsetek nekük megkérlek.Nem maradunk el tőletek,ahova tudunk mindenhova elmegyunk,veletek leszunk,nagyon szeretünk.Köszönöm a megértéseteket!Igérem hogy amint tudok ujbol visszatérek és minden rendben lesz.