15/11/2024
Kedves Barátaink, Szeretteink, Támogatóink, kedves Mindenki!
A nyár beköszöntével, július 1-től hivatalosan is elköszöntem a Gyermek Jézus Otthon lakóitól, a gyerekektől és a drága munkatársamtól, Gyöngyitől. Egy nagyon nehezen meghozott döntés volt ez; hosszú távra terveztem maradni, hogy együtt szálljunk szembe minden ránk váró nehézséggel és tudjunk önfeledten örülni minden boldog percért. Végül a dolgok nem úgy alakultak...
Korábbi munkatársaimtól nem kaptam Facebook oldalunkhoz teljes körű ügyintézési lehetőséget, éppen ezért sem magamat nem tudom kitörölni, sem pedig a gyerekek új nevelőinek engedélyt adni. Ennek következtében kérem Önöket/Titeket, keressétek meg az új oldalt, lájkoljátok, kövessétek be. Ott Mindenkit el tudtok majd érni, itt már nem.
Az új oldal: https://www.facebook.com/share/128QQUWU4vc/
Köszönettel és szeretettel:
Diósi Marika