16/05/2025
🌈 De 1 Iunie, sărbătorim bucuria copilăriei alături de comunitatea din Sâncel! 🎉
Ne bucurăm să susținem activitățile organizate cu ocazia Zilei Copilului, pentru că fiecare copil merită un start în viață plin de zâmbete, joacă și fără griji💖
Copiii sunt sufletul unei societăți sănătoase, viitorul pe care îl construim împreună, pas cu pas. Investind în copilărie, investim în bunătate, în educație, în speranță.
💜 Multumim Parohiei Ortodoxă Sancel, Şcoala Gimnazială "Ion Pop Reteganul" Sâncel și Primăria Sancel pentru implicarea și iubirea pusă în organizarea acestui eveniment.
📍 Ne vedem în curtea Grădiniței Sâncel, pe 1 Iunie, de la ora 16:00 – cu pizza, înghețată, muzică, pictură pe față, surprize și tobogane gonflabile! 🦋🎶🍕
La mulți ani tuturor copiilor! Să fiți liberi, veseli și mereu curioși! 🌟