07/10/2025
🌟 Un nou început pentru Asociația Elevilor din Timiș! 🌟
Suntem încântați să anunțăm că prima Adunare Generală din acest an s-a încheiat cu succes! 💫
În cadrul acesteia, am ales noul Birou de Conducere, Consiliul de Monitorizare și Etică (CME) și Consiliul Director (CD), echipe care vor continua munca pentru reprezentarea elevilor din județul Timiș.
🚀 Cu energie și motivație, pornim la drum într-un nou capitol, hotărâți să ducem mai departe vocea elevilor, să inițiem proiecte valoroase și să fim alături de fiecare elev timișean! 💜✨