14/06/2026
Un singur om ajuta, deși știți că suntem pe zero, după ziua de ieri, cu o factura, deja, de 870 lei și un foster de 2250 lei, pe cap ...
Ori, mai tb, pt azi, macar, 110 lei, ca sa putem acoperi doua locații la care nu am ajuns, ieri din 4, la care tb să ajung, azi, ieri fiind în padoc ...
Cât de nepăsători treceți peste toate nevoile lor ... pe care nu simțiți sa le sprijiniți, de nicio culoare ... "Când vreau, când pot, când mă avantajează și nu mă deranjează in prioritati ..."
Dacă aș face, și eu, așa?! Câte suflete triste și uitate după un gard, ar exista, și fără casă, efectiv, și fără viață ... Și, mai ales, cei care au, nu ajuta, asta-i tot dezechilibrul universului, gen ... Si-apoi, va plângeți de toate alea ... Stați și vă uitați, că, doar ... Trist și mult prea enervant, credeti-ma și total nedrept ❗🚨
Tot sa tragi de cate un om, pt o conserva, macar ... Ai de capul nostru, greu tare ne mai facem bine!
🟥Urzica Elena Doina
RO35BRDE240SV34384792400
❗Se poate dona și de pe revolut, intrând banii instant, doar, adăugând str. Vasile Lupu, Nr. 106, cod poștal 700352
🔺PayPal [email protected]