11/05/2026
Drága Kincsek!
Maradunk mozgásban! 😉
Májusban újabb Tekergőre várunk benneteket, 👼Gyereknapi Tekergő🚲 lesz Ditróban.
Aztán júliusban jön majd a💃🌞Nyári Szoknyás biciklizés Szentmiklóson🚲👒(2026)
Sokszor pattanunk biciklire a Ditrói Fészek háza táján. 🚲🥳
És éljük, tanítjuk, 10 éve már 😱, és folyamatosan felhívjuk a figyelmet arra, hogy ‼️KÜLLŐK LEGYÜNK A BICIKLI KEREKÉN ÉS NE BOTOK A KÜLLŐK KÖZÖTT!‼️. Azaz mindig, ahol csak tudunk segítsük egymást, támogassuk egymást, működjünk együtt! 💖 Jóság, szeretet, kedvesség, segítőkészség, egymásra figyelés. ❣️ A hétköznapokban főleg! 😍🥳
💋