25/09/2024
Orbán Dorottya vagyok, a szakkollégium marketingfelelőse.
Az Erasmus+ nyári mobilitásom 62 napját a magyar fővárosban töltöttem. A gyakorlatom során az alelnöki titkárságon és a MAGOSZ irodában volt lehetőségem tanulni és dolgozni 💼.
Egy nagyon dinamikus és energikus csapatba kerültem, ahol aktív részese lehettem a feladatoknak 🛠️. Szerveztünk rendezvényeket, fogadásokat, pályázatokat írtunk és számoltunk el, sőt terepen is voltunk. Nagyon sokat tanulhattam a kollégáimtól, nemcsak szakmai téren, hanem gyakorlati, helyzetkezelési, probléma megoldási téren is💡.
Hatalmas kaland volt a Budapesten töltött két hónap. Új helyek, új élmények, új tapasztalatok és új barátok. Az utóbbiakért vagyok a leghálásabb! 🙏
Szakmailag és emberileg is fejlődni tudtam 📈, ugyanakkor szakmai és baráti kapcsolatokat is alakíthattam ki, amelyekről azt érzem, hogy életre szólóak. Hála van bennem és boldogság 😊