07/05/2026
A Bolyai Társaság szomorúan veszi tudomásul, hogy elment az Elnök úr! Takács Csaba, a Communitas elnöke, már nincs. Kezdetben próbára tett bennünket az egyenes, olykor nyers, de őszinte véleménye, majd egyre jobban megértett, támogatott és biztatott. Hálásak vagyunk tanácsaiért, útmutatásáért és támogatásáért.
Egy hiteles embert veszítettünk el, hiányozni fog nekünk, hiányozni fog az erdélyi magyar közösségünknek. A megkezdett munkát folytatni kell, új közösségépítő terveket kell kigondolni és megvalósítani – úgy lehet az általa hagyott hagyatékot továbbvinni. Igyekszünk!
Isten nyugtassa, Elnök úr!