05/04/2026
Vă suntem extrem de recunoscători tuturor celor care, de 1 an și jumătate, ne ajutați să-i oferim speranță Anei, cea mai curajoasă luptătoare cu cancerul metastatic.
Drumuri lunare la București, terapii țintite, CT-uri, tratamente costisitoare, analize și, mai ales, speranță și bucuria că nu este singură!
Tocmai a încheiat numeroasele ședințe de radioterapie și se află în etapa investigațiilor pentru stabilirea efectelor tratamentului țintit.
Ana, dragă, suntem tare, tare mândri de tine, de pofta ta de viață și curajul cu care ne dai, lecții valoroase, tuturor!
Oameni buni, vă mulțumim infinit pentru că o ținem, împreună, pe Ana, de mână!
Mulțumim echipei medicale care se ocupă, cu profesionalism, de Ana!
Mulțumim prietenilor din București care au grijă de Ana, când nu putem fi noi, fizic, lângă ea!
Ana, îți mulțumim pentru că ne faci mai buni!
Fiți binecuvântați cu toții!