12/02/2026
„Copiii de acolo Îi mulțumesc lui Dumnezeu pentru stelele de pe cer.” Mărturia aceasta mi-a rămas în inimă și mi-a născut dorința de a vedea cu ochii mei cm slujesc și se închină oamenii din Uganda.
Prin această misiune vreau să învăț din bucuria și autenticitatea lor — oameni care, din puținul pe care îl au, oferă totul pentru Domnul. Îmi doresc să mă apropii de ei, să cresc spiritual și să văd creația lui Dumnezeu într-un mod nou 🤍
🙏 Ne poți susține prin rugăciune, un share sau din linkul din bio