09/06/2026
✨ Întâlnirea de astăzi a fost despre reflecție, oameni și momente petrecute împreună. Ne-am uitat puțin în urmă la tot ce am construit în acest an, am povestit, am râs și ne-am bucurat de timpul petrecut în echipă. 🤝
☀️ Cu această întâlnire încheiem seria întâlnirilor săptămânale din acest an, urmând să ne revedem în toamnă. Până atunci, rămâneți aproape, pentru că ne mai vedem și la activitățile pregătite pentru vara aceasta. 🏖️
______________________________
Formator: Rotaru Andrei
Poze: Roșu Miruna
Text: Bratu Sandra