04/02/2026
💜 4 ani de speranță, 4 ani de pași înainte alături de Salvează o inimă ❤️
Se spune că e nevoie de un sat întreg pentru a crește un copil, dar pentru un copil special, e nevoie de o comunitate cu inimi uriașe. Astăzi, vrem să ne oprim un moment și să privim înapoi cu recunoștință.🙏
Sunt 4 ani de când Asociația Salvează o inimă a devenit îngerul păzitor al lui Vlad. Patru ani în care, datorită vouă și oamenilor minunați din această comunitate, terapiile lui Vlad nu s-au oprit. Fiecare progres, fiecare cuvânt nou sau fiecare mică victorie motorie poartă și amprenta voastră.
Vă mulțumim că nu ne-ați lăsat singuri pe acest drum lung și uneori anevoios. Fără sprijinul dumneavoastră constant, lupta noastră ar fi fost mult mai grea. Sunteți dovada vie că numele pe care îl purtați este o misiune îndeplinită în fiecare zi.🙏
Sperăm să ajutați în continuare cât mai mulți copilași!
Cu drag și recunoștință,
Vlad și părinții. 💜
💜