23/08/2025
18 letnia obywatelka Ukrainy została wydalona z Polski po koncercie Maxa Orzha w Warszawie!
➡ Ochrona stadionu zatrzymała ją, kiedy przeskoczyła z trybun stadionu na płytę. Jak sama winna przyznała, był to impuls za który nie czuję się winna.
➡ 18 sierpnia została zatrzymana przez Straż Graniczną i deportowana na Ukrainę. Jednocześnie otrzymała 2 tysiące złotych mandatu i 5 letni zakaz wjazdu do strefy Schengen.
Brawa dla Straż Graniczna.