10/06/2026
🧸✂️ Lubisz pomagać i spędzać czas w dobrym towarzystwie?
Zapraszamy na drugie spotkanie poświęcone szyciu „małpek-maskotek” dla dzieci znajdujących się w sytuacjach nagłego kryzysu zdrowotnego. 💛
📅 Zmiana terminu!
Zamiast planowanego spotkania 11 czerwca, widzimy się:
👉 25 czerwca (czwartek)
🕔 godz. 17:00–20:00
📍 siedziba Stowarzyszenia EZG
Wspólnie uszyjemy wyjątkowe maskotki, które trafią do dzieci podczas hospitalizacji, pobytu na SOR-ze czy transportu karetką. To niewielki gest, który może dać poczucie bezpieczeństwa i odrobinę uśmiechu w trudnym momencie. 🐵❤️
Zapewniamy wszystkie materiały – wystarczy zabrać ze sobą chęci do działania i dobry humor. 😊
Do zobaczenia w EZG!