26/11/2017
Cała OSP z Zarządem na czele pragnie podziękować wszystkim gościom za wspaniałą zabawę. Jak zawsze bawiliście się wyśmienicie. Swoje podziękowania kierujemy również do obsługi oraz zespołu za oprawę muzyczną.
DO ZOBACZENIA NA NASTĘPNEJ IMPREZIE.