17/05/2026
W dniu dzisiejszym odbyła się zbiórka DDP/MDP 🚒👨🚒👩🚒
Podczas zajęć dzieci miały okazję dowiedzieć się, jak ważną rolę podczas akcji gaśniczej pełni dowódca. Nie zabrakło również części praktycznej – uczestnicy ćwiczyli przenoszenie rannego na noszach oraz poznali zasady układania poszkodowanego w pozycji bocznej bezpiecznej. 🩹
Dzisiejsza zbiórka odbyła się w ekstremalnych warunkach pogodowych 🌧️, dlatego zajęcia zostały przeprowadzone w garażu OSP. Mimo deszczowej pogody wszystkim dopisywał świetny humor i zaangażowanie! 💪🔥
Dziękujemy wszystkim za obecność i aktywny udział! 👏