26/01/2026
34.Finał WOŚP za nami!❤️
Dziękujemy Wszystkim, którzy byli tego dnia z nami.❤️ Sukces zawdzięczamy wielu osobom, grupom, instytucjom, firmom oraz darczyńcom bez, których nie udałoby się zebrać tak imponującej kwoty.❤️ Graliśmy dla diagnostyki i leczenia chorób przewodu pokarmowego u najmłodszych pacjentów. Z hasłem: Zdrowe brzuszki naszych dzieci.❤️
Komisja licząca w składzie: Monika Dudkowska, Karolina Kaniewska, Monika Jęckowska, zarejestrowała kwotę:
❤️❤️❤️32.950,55 zł❤️❤️❤️
Na podaną sumę złożyła się:
Zbiórka wolontariuszy –13 980,82 zł❤️
Licytacja – 11 610 zł❤️
Puszki Stacjonarne– 7359,73 zł❤️
Ranking Sztabowych Puszek Stacjonarnych:
I miejsce – 2685,34 zł – Piotrowice Sp. Z O.O.❤️
II miejsce – 1395,77 zł – Warsztat Terapii Zajęciowej w Piotrowicach
III miejsce – 158,01– Apteka SŁONECZNA❤️
Stoiska w trakcie wydarzenia:
1. KGiGW w Zawichoście–1502,96 zł ❤️
2. KGW w Czyżowie Szlachecki – 958,50 zł ❤️
3.„Maskoteczki za złotóweczki”, MDP OSP w Zawichoście– 335,21 zł❤️
Dzięki Darczyńcom zlicytowano prawie 300 gadżetów i usług.
Najwyżej wylicytowano:
1. Voucher Leszka Kaczmarskiego- kawa w Kazimierzu Dolnym z grupą motocyklistów - Przemek Ziomek za kwotę 500 zł❤️
2. Box walentynkowy ufundowany przez burmistrz Zawichostu Panią Katarzynę Kondziołkę- Przemek Ziomek za kwotę 300 zł❤️
3. Piłkę ufundowaną przez KGW WYGODZIANKI sprzedano za 300 zł- Ksawery Dziadowicz❤️ zaś piłkę ufundowaną przez p.Jacka Stępnia, kupił Tymon Młodożeńca za kwotę 230 zł. ❤️
Najwięcej zebrali wolontariusze:
1. Emilia Klimańska 948,08 zł❤️
2. Stanisław Mizera727,90zł❤️
3. Iga Rzepka 707,42zł❤️
4. Martyna Młodożeńca 617,99 zł❤️
5. Lena Majka 587,87 zł❤️
6. Franciszek Czubala 584,58 zł❤️
7. Emilia Wójcik 542,17 zł❤️
8. Zuzanna Kulza 541,34 zł❤️
9. Oliwia Majka 528,78 zł❤️
10. Katarzyna Mazur 522,49 zł❤️
11. Wojciech Stąpór 500,20 zł❤️
12. Gabriela Maj 462,20 zł❤️
13. Hanna Sobieszkoda 459,39 zł❤️
14. Maja Wójcik 440,44 zł❤️
15. Aleksandra Niedźwiadek 416,26 zł❤️
Druhnom i Druhom OSP w Zawichoście składam podziękowania za zabezpieczenie medyczne imprezy oraz światełko do nieba, które rozbłysło dzięki Ilonie i Jarosławowi Dziubińskim.
Dziękuję za pomoc w organizacji wydarzenia 34.Finału WOŚP w Zawichoście pracownikom MGOKiS w Zawichoście oraz Paulinie Trojanowskiej, Katarzynie Cieszkowskiej, Magdalenie Klimańskiej, Magdalenie Godek, Ewie Kaczorowskiej, Katarzynie Lubelczyk.
Z całego serca dziękuję WSZYSTKIM za okazaną pomoc podczas 34.Finału WOŚP w Zawichoście.
Szef Sztabu #8008
Małgorzata Czajkowska