09/05/2026
Czuwaj! ⚜️
3 maja „Osiemnastka” wzięła udział w obchodach Święta Konstytucji 3 Maja w Żarkach.
Podczas uroczystości jak co roku harcerze aktywnie włączyli się w obchody, rozdawaliśmy mieszkańcom Żarek kotyliony, składaliśmy kwiaty pod miejscami pamięci, a także uczestniczyliśmy we mszy za Ojczyznę, podczas której dh. Łucja oraz dh. Ania odczytały czytania. ❤️🤍
Co roku to dla nas piękna lekcja patriotyzmu, pamięci i służby drugiemu człowiekowi. Nie zapominajmy o naszej historii, o tym co nas ukształtowało.🇵🇱
fot. Milena Morawiec MGOK Żarki