04/06/2026
📖🌿 Konkurs „Najpiękniejsza Kronika ROD Okręgu Śląskiego” 🌿📖
Trzymajcie za nas kciuki! 🤞
Nasz Rodzinny Ogród Działkowy bierze udział w konkursie „Najpiękniejsza Kronika ROD Okręgu Śląskiego”. To dla nas wyjątkowe wydarzenie, ponieważ kronika naszego ogrodu od wielu lat dokumentuje historię, rozwój oraz najważniejsze wydarzenia z życia działkowców.
Z ogromnym zaangażowaniem i pasją kronikę prowadzi Prezes Szymon Marczewski, który dba o to, aby zachować wspomnienia i osiągnięcia naszego ogrodu dla przyszłych pokoleń. Dzięki jego pracy kronika stała się nie tylko zapisem wydarzeń, ale również piękną opowieścią o ludziach tworzących naszą działkową społeczność.
Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować efekty wieloletniej pracy i pielęgnowania tradycji naszego ROD. Mamy nadzieję, że nasza kronika spotka się z uznaniem jury.
Z pozdrowieniami
Wiceprezes Wioletta Bednarz
PZD Delegatura Zabrze Rod Webera ROD im. St. Webera w Zabrzu
Twoja przeglądarka nie obsługuje tego języka lub ma wyłączoną jego obsługę. Włącz wykonywanie kodu JavaScript w swojej przeglądarce internetowej, aby skorzystać ze wszystkich funkcji strony lub skorzystaj z programu obsługującego język JavaScript, np. Mozilla Firefox, Apple Safari, O...