18/11/2025
Dołączamy do akcji! Was także zachęcamy 🙂🙂🙂
Witam Was serdecznie, w piątek 7 listopada wystartowaliśmy ze zbiórką dla dzieciaków z Domów Dziecka 👶
Zakończenie planujemy 3 grudnia aby móc zdążyć z darami do Mikołaja! 🎅🧑🎄
Zachęcamy Was do wzięcia udziału w tym wydarzeniu i udostępnianiu posta
Punkty w których można zostawić dary są podane w wydarzeniu, a jeśli nie możesz być w tym miejscu - wyślij paczkę na adres Dom Dziecka, ul. Toszecka 25, Gliwice lub skontaktuj się z Naszymi organizatorami:
- Sonia Ma
- Dominika Hawryluk
- Edyta
Pamiętaj, razem możemy więcej!
W tym roku poprawmy jakość życia dzieciaków w Domach Dziecka z Gliwic i Zabrza!! 🧑🎄🎅🎄
Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/share/17dyjB2hvT/