13/05/2026
Podczas ostatnich zajęć postanowiliśmy spędzić przyjemnie czas na świeżym powietrzu. 🏞️☀️🌳
Udaliśmy się na zaprzyjaźniony plac zabaw i wspólnie odprężyliśmy się po całym tygodniu. 🤸♀️😊😄
Następnie przeszliśmy do sali, gdzie rozpoczęło się nasze małe show talentów. Niestety, nie wszyscy zdążyli wystąpić, dlatego kolejne zajęcia rozpoczniemy od kontynuacji występów. 🎤🎶🌟
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie ,dajcie znać kto będzie w najbliższy piątek👋🥳🎉?
Przypominamy ,że spotkania w ramach "Klubu Młodzieżowego " są dofinansowane przez Energa SA , która została naszym Partnerem i wspiera nas w działaniach społecznych .